Micinka menom Shelby sa stratila bez stopy svojim majiteľom ešte v roku 2001. Tí ju hľadali, no márne. Zmierili sa s tým, že svojho chlpáčika už nikdy neuvidia. Čas rany zahojí a človek časom prestane smútiť, hoc nikdy asi nezabudne. Shelby ale žila, no ďaleko od svojho domova. Jej život pokračoval, no na inom mieste a asi inou rodinou.
Po extrémne dlho čase, neuveriteľných 13 rokoch, sa ale vrátila domov. Medzitým ale do rodiny pribudli deti a nová micka, s ktorou sa ale Shelby ešte nestihla skamarátiť. Podľa veterinárky je však vo výbornej kondícii a aj napriek svojmu veku – 17 rokov, sa teší plnému zdraviu.

Ach ako len rád čítam takéto krásne správy. Mačička sa vrátila domov po neuveriteľných 13. rokoch. Nie je to úžasné? Hotový mačací zázrak.

2 Comments

  1. Každý návrat strateného zvieratka je úžasný a po 13 rokoch môžeme hovoriť naozaj o zázraku:-)
    My sme taký náš malý zázrak zažili teraz v zime s vonkajšou pouličkou Miou, žije vonku u nás cca 6 rokov, je tu naviazaná na nás ľudí, čo ju kŕmime a tiež na svojho mačacieho kamaráta Tigríka, má tu na dvore svoju búdku a dostatok jedla. V zime zmizla na 7 týždňov, predpokladám, že zaliezla niekde do auta ako to v mrazoch mačky bohužiaľ robia a odviezli ju. Už po troch týždňoch od zmiznutia som návratu veľké šance nedávala, no keď sa po 7 týždňoch objavila, bola som šťastná prešťastná. Našťastie prišla bez zranení, iba o polovicu chudšia a celá mastná.
    Dnes už je opať krásna, spokojná a my čo sa o ňu staramé tiež:-)
    Viem,že je rozdiel 13 rokov a 7 týždňov, ale pre nás to bol naozaj malý zázrak.

    darina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..