Talianska boháčka Marisa Assunta zomrela minulý mesiac v prekrásnom veku 94 rokov. Jej čierny kocúrik Tommaso žil na ulici ako poulička, kým sa ho táto milá stará pani neujala ešte ako mačiatka.

Po jej smrti sa však z bývalého bezdomovca stala najbohatšia micka na svete. . Dnes 4 ročný kocúrik zdedil cez 10 miliónov EUR. Dnes sa o strechu nad hlavou rozhodne báť nemusí. Okrem peňazí získal aj množstvo nehnuteľností v Ríme, Miláne a Calabrii.

Podľa právnikov, pani Marrisa spísala svoj závet ešte v októbri roku 2009 v ich kancelárii v Ríme. Nemala žiadne deti a ovdovela už pred rokmi a práve preto sa rozhodla svoj majetok venovať najbližšiemu tvorovi, svojmu milovanému kocúrikovi. Podľa práva však žiadne zviera nemôže dediť, ale môže mať poručníka, ktorý je viazaný sa o majetok starať v jeho prospech. Touto osobou sa stala Stefania. Tú Marrisa spoznala v parku a neskôr sa stala jej ošetrovateľkou. Marrise sľúbila, že sa o kocúrika po jej smrti príkladne postará.

Zaskočená Stefania však takýto koniec nečakala. Ako sama hovorí, nikdy by ju nenapadlo, že osamotená starenka je tak rozprávkovo bohatá. Nuž ako sa zdá, čierne mačky nenosia smolu, ale miliónové šťastie! 🙂

Tommaso je celkovo tretím najbohatším domácim miláčikom. „Zaostáva“ za šimpanzom Kaluom, ktorý zdedil 80 miliónov USD a nemeckým ovčiakom Guntherom IV., ktorý dedil po zosnulom otcovi Guntherovi III. neuveriteľných 372 miliónov dolárov. Tento krásny život im zabezpečila nemecká grófka, ktorej Gunther III. patril.
Kráľovský život pre milované zvieratká! To je láska!:)

Rozhodne je veľmi krásne zabezpečiť zvieratká, aby bolo o ne po našej smrti postarané. Nemusí pritom ísť o milióny. Stačilo by im nájsť milujúci domov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..