Fotka, ktorá roztopila i to najchladnejšie srdce. Fotka, ktorá zobrazuje to, o čom tu roky píšem. Fotka, ktorá hovorí sama za seba i bez pridaného príbehu. Ten však dokresľuje smutné okolnosti jej vzniku.

Dnešný post je o fotke, ktorá ma hlboko zasiahla. Krásny šedý kocúr /presne ako bol Kollby/ na nej drží ruky svojich majiteľov. Láska a dôvera z tej fotky raší do okolia. Je nádherná. Bohužiaľ ostatné okolnosti už nie sú tak krásne. Ide o kocúrika, ktorý je na svojej poslednej ceste na veterinárnu kliniku. Vo svojom veku 15 rokov už stratil svoju energiu, i chuť do života ako dôsledok ochorení. Nastal teda čas, dať mu posledné zbohom.

 

Zdroj: http://site.people.com/pets/viral-cat-photo-holding-hand-vet/?xid=socialflow_twitter_peoplemag

Kocúrik posledný rok bojoval s ochoreniami ale tešil sa zo života. Každý deň priadol a prejavoval svoj záujem o svet okolo. Jedného dňa, ale prestal a tak sa majiteľ Andrew Bernhard rozhodol, že je čas kocúrika oslobodiť.

Fotka, ktorú urobil v aute cestou na veterinárnu kliniku sa stala na sociálnych sieťach obrovským hitom. Je obrazom lásky a vzťahu zvieraťa a človeka. nesie v sebe ale aj tragédiu, ktorú pochopí len ten, ktorý na tejto ceste už bol. Lenže aj toto je život. Rodíme sa, trpíme, umierame, ale aj napriek všetkému milujeme!

 

 

Podobné príspevky:

Premýšľali ste nad tým, čo bude s vašimi mačkami ak tu raz už nebudete?

Blíži sa koniec a ja neviem, čo mám robiť

Keď nastane čas dať zbohom

Kollbýčkove posledné chvíle na tomto svete a rozlúčka s ním

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..