Istá americká rodina sa rozhodla presťahovať. Oproti našim končínámm, je to v USA úplne bežné. Rodina sa zbalí a jednoducho presídli na nové miesto. Začína teda nový život.  Takéto sťahovanie absolvujú američania aj niekoľkokrát za život a berú to ako súčasť ich naturelu.

Počas príprav na premiestnenie do vytúženej slnkom zaliatej destinácie Hawaii, sa ale rodine Barthovcov zatúlala ich mačka. Nikde ju nevedeli nájsť. Rozhodli sa odložiť ochod o pár dní, aby mali istotu, že sa mačka niekde nezjaví. Bohužiaľ, nestalo sa tak.

Rodina sa teda rozhodla odísť , aj napriek strate milovaného člena rodiny. 🙁

Hoc sa sťahovali len v rámci USA, trvalo doručenie ich osobných vecí neuveriteľných 36 dní. To je mesiac a týždeň plavby vo veľkých kontajneroch. Dlhé doba. Po vyložení nákladu v mieste nového bydliska ostali všetci neuveriteľne prekvapení. Z jednej krabice sa ozývalo hlasné mraučanie. Áno, tušíte správne, ich milovaná mačka, uviazla v krabici s vecami a ostala tam neskutočných 36 dní.

Mee Mowe síce prežila, ale bola vyhladovená na smrť. Ihneď nastúpila liečbu na veterinárnej klinike a vzhľadom na zákony, ostala v karanténe.

Mačička má ale výborné prognózy a čoskoro bude v novom domove, so svojou pôvodnou rodinou.

Krásny príbeh so šťastným koncom! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..