Kalendár OZ MačkySOS 2012 je na svete a my Vás pozývame na jeho krst. Krstiť kalendár bude v sobotu 26.novembra o 17.00 hod. v Auparku v Bratislave dlhoročná podporovateľka mačičiek a nášho združenia, Adela Banášová. Akciu bude moderovať Janka Hospodárová. Účasť na akcii prisľúbili aj Elena Vacvalová a Hana Galová. A pokiaľ všetko pôjde dobre, akciu navštívi aj ďalší náš aktívny podporovateľ, Martin Pyco Rausch.
Príďte sa teda aj Vy zabaviť, podiskutovať, vzájomne sa podporiť.

Ak chcete pomôcť mačkám v núdzi a súčasne urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym, môžete si kalendár už objednať. Aj tí z Vás, ktorí plánujú navštíviť krst kalendára, ale chcú mať istotu, že sa im kalendár ujde, radšej si ho vopred objednajte. Kalendár budete mať nachystaný na krste na Vaše meno.

Kalendárom poďakujeme za podporu každému, kto oň prejaví záujem a súčasne prispeje na liečbu zachránených mačiek sumou minimálne 6,50 eur na účet OZ MačkySOS. V prípade, že vám budeme kalendáre posielať poštou, poprosíme o 1 euro naviac na úhradu poštovného.

Príspevok môžete zaslať na číslo účtu 2625712664/1100. Do poznámky pre prijímateľa uveďte „2012“ a Vaše meno. Súčasne na mail kalendar@mackysos.sk napíšte Vaše meno a adresu, počet kalendárov a telefónne číslo. Budeme vás kontaktovať.
Kalendár má formát A4 zvislo.
Kalendár Mačky SOS 2012
Poďakovanie OZ MačkySOS patrí autorom obrázkov, nadaným žiakom zo Základnej školy na ulici Pod hájom, Dubnica nad Váhom pod vedením učiteiek Katky Múčkovej a Evky Koštialikovej, menovite: Titulná strana – Kristínka Marušincová, 11 rokov; január – Kristína Jaššová, 12 rokov; február – Petra Svoradová, 13 rokov; marec – Silvia Jurčeková, 11 rokov; apríl – Sára Koplíková, 15 rokov; máj – Aďa Červenková, 15 rokov; jún – Gabika Gajdošíková, 15 rokov; Júl – Slávka Bačová, 13 rokov; august – Alenka Matejovičová, 12 rokov; september – Aďa Červenková, 15 rokov; október – Eva Pastorková, 14 rokov; november – Sára Koplíková, 15 rokov; december – Iveta Mičianová, 13 rokov.
Ďakujeme aj grafikovi Rolandovi Endrészovi a tlačiarovi Františkovi Teťákovi.

Zdroj informácií a fotiek: Občianske združenie Mačky SOS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..