Sám čtyřnohý přítel je Vaším štěstím, ale je šťastný i on? A jak “tomu přijít na kloub“? Žije s Vámi Váš kočičí kamarád v bytě? Možná to pro něho může být daleko více stresující, než kdyby měl volný přístup do zahrady.
Pokud si lámete hlavu nad tím, jak to zjistit, je pro vás tím pravým návodem e-book, jehož odborným garantem byla MVDr. Martina Načeradská, přední expertka na nemoci a chování koček.

Rozsáhlý e-book „Jak udělat kočku v bytě šťastnou“, který má 82 stran napsala Pavlína Šmucerová, spoluzakladatelka výzvy Nekupuj. Adoptuj! Autorka vzdělávacího programu Kočkomalovánky, kterým na základních školách prošlo téměř 7000 dětí.
Pavlína je majitelkou 4 adaptovaných koček. Díky pochopení a respektování přirozených potřeb koček jim mohla ze svého bytu udělat prostor pro dokonalý kočičí život. S tím, jak to udělala, se s vámi ráda podělí.
Díky Pavlínině e-booku dostanete srozumitelný manuál na to, jak udělat vaši kočku šťastnou i tehdy, když nemá možnost chodit ven.
V úvodu e-booku se například dovíte kolik a kam umísit v bytě kočičích WC, jak z výrazu tváře a postavení uší můžete poznat náladu své kočky nebo i to, že ji něco bolí.


Dostanete tipy nejenom na to, jak vyrobit škrabadla za pár korun, ale i jak si s kočkou správně hrát a trénovat ji.
Bojíte se vaší kočičce pořídit mňoukavého kamaráda? Po přečtení Petřina návodu na seznamování koček se vaše obavy rozplynou.
A pozor, to není všechno!

Zakoupením e-booku umožníte nejen své kočce či kočkám, žít úžasný kočičí život v bytě, ale přispějete také na obyvatele Kočičího domova Sluníčko, kterým jde 100 % z odeslané částky. Autorka se vzdala honoráře v jejich prospěch.
Jste nedočkaví se dovědět, kde si jej můžete pořídit?
Tady!

Autor článku: Barbora Morávková z týmu PDIGIT.CZ
digitální marketingová agentura

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..