Srdečne Vás pozývame na Medzinárodnú výstavu mačiek, ktorá sa uskutoční pod záštitou SZCH a FIFe na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

V tomto roku bude opätovne Medzinárodná výstava mačiek spojená s Celoštátnou výstavou zvierat, Svetom zvierat a Slovenskými trhmi.

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV VÝSTAVY :

Otváracie hodiny výstavy sú od 9.00 do 17.00 počas oboch dní.
Vstupné pre návštevníkov :    3 €    

Sobota 22.11. Špeciálne súťaže

Ring kategórie I a Ring kategórie IV – hodnotí FIFe posudzovateľ

          – Najkrajšia mačka výstavyCena mladého diváka – hodnotí detská porota

Ring kategórie I budú automaticky zaradené všetky mačky, ktoré sú prítomné na výstave a patria do kategórie I : Perzské a exotické mačky

Ring kategórie IV budú automaticky zaradené všetky mačky, ktoré sú prítomné na výstave a patria  do kategórie IV  : Balinézske, siamské, orientálne , peterbaldy, seyšelské mačky.

Udelené bude v každom Ringu 1. – 3. miesto a víťazi odmenení.

Najkrajšia mačka výstavy – Cena mladého diváka – do špeciálnej súťaže sa môže prihlásiť mačka / kocúr, ktorá je prítomná na výstave.  Prosím prihlášku do tejto špeciálnej súťaže vyznačte na prihláške.  Porota zostavená z detí vyberie najkrajšiu z nich. Udelené bude 1. – 3. miesto a víťazi odmenení.

Nedeľa 23.11. Špeciálne súťaže

–  Ring mláďat triedy 11 a Ring mláďat triedy 12 všetky plemená – hodnotí FIFe posudzovateľ

Ring mláďat triedy 11 budú automaticky zaradené všetky mláďatá vo veku 7 – 10 mesiacov , ktoré sú prítomné na výstave a patria do ktoréhokoľvek plemena.  Udelené bude v každom Ringu 1. – 3. miesto a víťazi odmenení.

Ring mláďat triedy 12 budú automaticky zaradené všetky mláďatá vo veku 4 – 7 mesiacov , ktoré sú prítomné na výstave a patria do ktoréhokoľvek plemena.  Udelené bude v každom Ringu 1. – 3. miesto a víťazi odmenení.  

Najkrajšia labka výstavyCena mladého diváka hodnotí detská porota

Najkrajšia labka výstavyCena mladého diváka do špeciálnej súťaže sa môže prihlásiť mačka / kocúr , ktorí sú prítomní na výstave.  Prosím prihlášku do tejto špeciálnej súťaže vyznačte na prihláške.  Porota zostavená z detí vyberie mačku / kocúra s najkrajšou labkou.  Udelené bude 1. – 3. miesto a víťazi odmenení.

Pre viac info: szch-macky.sk/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..