Alyssa Pasek ako mnohí, musela utiecť zo svojho domova pred valiacou sa vodou. Stala sa obeťou záplav v Houstone, ktoré sú dnes celosvetovo známe. Mladá žena ale v dome nechala svoju mačku. Tá ostala and druhom poschodí, ktoré nebolo zaplavené.

V čase evakuácia mačka nebola k nájdeniu a tak majiteľka nemala inú možnosť, ako tam svojho mainského kocúra nechať. Obstarala mu teda nádoby s vodou a automatické kŕmič a odišla do bezpečia v domnienke, že mačka bude vporiadku.

Bohužiaľ jej brat už tak pokojný  nebol a rozhodol sa mačku vrátiť skontrolovať. Tento hrdinský akt sa mu však stal osudným. V zaplavenom dome ho zasiahol elektrický prúd a mladý muž tam tragicky zahynul. Miestne elektrárne v tom čase nemali vypnuté vedenie a tak sa podobná tragédia mohla stať komukoľvek, kto by sa v danej oblasti pohyboval.

Veľmi smutný príbeh. Človek sa najskôr podivuje, prečo v rámci evakuácie mačku nechajú doma a potom druhýkrát krúti hlavou, keď sa mladý muž vracia do domu, aby mačku skontroloval. Neviem, ale celé je to veľmi smutné.

 

Podobné príspevky:

Žena po hádke v parku opustila auto a napadol ju tiger, na pomoc jej vybehla iná žena

Mačka zachránila zraneného muža v Alpách

Stratená mačička sa vrátila k majiteľom po 100 dňoch

Mačka prežila týždeň vo vraku karavanu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..