Dokumentárny cyklus „Moja podivná závislosť“ má ďalšiu epizódu súvisiacu s mačkami. Tentokrát je zameraná na ženu, ktorá miluje mačacie krmivo a to až do tej miery, že je od neho závislá.
Žena z dokumentu uvádza, že od rána, ako sa zobudí a spraví si kávu, pomaly ujedá mačacie maškrty a to ju sprevádza celý deň až do večera, než ide spať. Vôbec nerozumie tomu, prečo je to problém. Vďaka maškrtám pre mačky má lepšie nechty, dostáva do tela vitamíny, cíti sa dobre a nijako to neohrozuje jej fyzický stav.

Nuž pravda, čo by malo byť mačacie krmivo toxické?!?
jej problém ale spočíva v tom, že ľudská strava sa dostáva na druhú koľaj a pani si nevie svoje lepkavé prstíky od balíčka s maškrtami pre mačky odlepiť. To je podstata jej problému.

Povedzme si narovinu, chutnali ste mačacie jedlo? 🙂

Ja teda nie, som vegetarián a pachovo ani výzorovo ma to neláka a dodnes bojujem s prípravou surového mäsa, ale ak si zoberiete tu najkvalitnejšiu konzervičku, otvoríte ju, tak zistíte, že vyzerá a vonia možno lepšie ako tá, čo je určená pre ľudskú spotrebu. Rovnako aj granule na našom trhu sa dajú nájsť vysoko kvalitné, bio, holistické, bez obilnín, ..ktoré nie sú plné solí, aditív a chemických prísad.
Niekedymám pociť, že mačky dostávajú kvalitnejšie veci ako ja. 🙂

Ja poznám viacero ľudí, ktorí nemajú problém si občasne spestriť jedálniček nejakou tou paštétou pre mačky či si zobnúť ich granúl.
Skúšali ste mačacie krmivo? Ako Vám chutilo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..