Začiatok týždňa nezlepší nič, ale aspoň vyčariť úsmev po príchode do práce môže niekoľko vtipných videí s našimi milovanými mačkami. Tento krát na tému „nepodarené skoky“. Mačky sú od prírody schopné a šikovné gymnastky, ale občas sa i majster pomýli, alebo mu niečo presne nevyjde, ako si plánoval.

Pri love mačky často zabúdajú na bezpečnosť svojich výpadov. Táto krásna ryšavá mica si robila zálusk na holuby a tak po nich z plota skočila. Nad tým, ako sa dostane späť, už ale príliš nepremýšľala.

Táto micka si asi chcela uchmatnúť nejakú maškrtku zo stola. Jediné, čo jej stálo v ceste bol jeden veľký skok. Toľko sa však naňho pripravovalo, až jej nevyšiel.

Nasleduje krásna špiónka, ktoré sa zakráda na balkóne a skokom sa snaží dostať na susedný – bohužiaľ, neodhadla vzdialenosť.

Veľmi podobne dopadla ďalšia mica, ktorá skočila cez bráničku, ale nepodarilo sa jej to v požadovanej výške. Trošku mi pripomína hodiny telesnej výchovy. Každopádne treba uznať, že padala s gráciou mačkám prirodzenou. 🙂

Príjemný štart do nového týždňa s úsmevom na tvári!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..