Lil Bub je novodobá celebrita v mačacom svete. Je jediná svojho druhu, žijúci unikát. Je dielom matky prírody, výnimočná, unikátna. Vďaka genetickým „hrám“ vznikla unikátna mačička, ktorá bude navždy mačiatkom a to ako po fyzickej tak i psychickej stránke, bez ohľadu na to, akého veku sa dožije.

Lil Bub nebola plánovaným chovateľským úspechom ani nie je počiatkom novej chovateľskej línie. narodila v zdravom vrhu pouličnej mačky, jediná s touto „anomáliou“.

Lil Bub ostane navždy mačiatkom. Má veľmi krátke a zavalité nohy, dlhé telo a dlhý mohutný chvost, jej spodná čelusť je kratšia ako vrchná, má dlhý jazyk, ktorý tým pádom často trčí von z papuľky a nikdy jej nenarástli zuby. Okrem toho má o jeden prstík na každej labke navyše, takže dokopy ich má 22 (polydaktýlia = viacprstosť).
Jej nevšedný zjav dopĺňajú i vypuklé , veľké , guľaté oči zelenej farby.

Aj napriek početným deformáciám je Lil BUb veľmi šťastná a spokojná mica. Miluje jedlo – granulky i mokrú stravu zvláda v pohode aj bez zúbkov. Je veľmi hravá, rada behá a škriabe sa (veď má 22 pazúrikov).

Pôvodne si ju nik nechcel adoptovať a dnes je z nej veľká hviezda, ktorá ovláda sociálne siete, má vlastný youtube channel, obchod so suvenírmi s jej podobizňou a médiá z celého sveta sa o ňu zaujímajú.

Lil Bub je rozhodne zaujímavá, krásna a nevšedná mačička.
Práve rozmanitosťou je život krásny a táto mica je toho verným príkladom.

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..