Organizácií a jednotlivcov, ktorí sú ochotní pomáhať nezištne mačičkám v núdzi na Slovensku veľa nemáme. Našťastie je ich pár vysoko aktívnych a robia to najlepšie, čo podľa svojich možností a uváženia dokážu. Mnohých z nich nesmierne obdivujem za ich prácu a snahu, ktorú vykonávajú bez nároku na odmenu, plat, na úkor svojho rozpočtu, svojich pracovných povinností a hlavne tým ukrajujú čas, ktorý mohli stráviť so svojou rodinou, blízkymi či ich vlastnými mačičkami.

Všetkým za to nesmierne ĎAKUJEM! Za ich prácu, ochotu a vytrvalosť. Nie je veru veľa takých ľudí a preto je chvála naozaj na mieste.
Rovnako som vďačný aj čisto zo sebeckých pohnútok, pretože nebyť ochotných ľudí, nemal by som doma ani svoje 4 mačky, ktoré ako isto viete nesmierne milujem. 🙂

Photobucket

Po tom ako môj web oslávil svoje prvé narodeniny, nastal čas na malú bilanciu. Uvedomil som si, že sa veľmi slušne etabloval a získal si záujem ľudí. Práve preto by som rád využil tento záujem aj pre propagáciu organizácií & jednotlivcov, ktorí sa venujú pomoci mačičkám v núdzi.

Photobucket

Založil som preto novú tému na webe (v sekcii Adopcie) :
Organizácie & jednotlivci na pomoc mačkám

Tam by som postupne rád uverejňoval články o takto výnimočných ľuďoch a organizáciách, ich záslužnej práci a samozrejme zverejňoval aj inzeráty na adopciu opustených mačičiek bez domova, ktorých sa ujali. Dúfam, že aspoň takto im budem môcť pomôcť zviditeľniť sa, inšpirovať či motivovať iných k pomoci, sponzorstvu či adopciám najdúchov z ulice.

V súčasnosti som už oslovil niekoľko organizácií a pripravujem prvé články, ak ale poznáte depozitárov, dobrovoľníkov, kŕmičov, občianske združenie či neziskovku, ktoré sa venujú pomoci mačkám a mali by záujem využiť i takúto formu pomoci, tak ma kontaktujte. Môžem ich prácu spropagovať a pomôcť s inzerciou ich zverencov.

Ďakujem!

Photobucket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..