Nikdy nepatrila medzi najobľúbenejšie celebrity. Ľudia jej prisudzovali hlavne negatívne vlastnosti ako rozmaznanosť, nulový talent, protekčnosť, hlúposť, … z veľkej časti si za to mohla sama svojou prezentáciou, účinkovaním v mnohých pofidérnych formátoch reality show. Áno, reč je o Paris Hilton, stále označovanej ako dedičke hotelového impéria.

Málokto sa ale zaujíma o to, čo v skutočnosti Paris robí, či zarába svoje peniaze a ako. V posledných rokoch sa vytratila zo sveta reality show, zatienila ju hlavne jej niekdajšia kamarátka Kim Kardhasian, a vstúpila do vôd biznisu. Na trhu má už desiatky vlastných parfumov, ktoré jej vyniesli bilióny a okolo 40 značkových butikov nesúcich jej meno a módu, ktorú navrhla. Na hlúpučkú nulu čo žije z rodinných peňazí je to slušný výkon, podľa mňa.

Paris síce robila v mladosti veľa vecí, ktorá jej pošramotili povesť, ale vždy bola obrovskou milovníčkou zvierat. Spolu so sestrou majú doma každá menšiu zoo. Paris sama vlastní i niekoľko mačiek, ktoré miluje. Pri nedávnej návšteve HongKongu si preto nenechala ujsť návštevu mačacej kaviarne.

Video o tom poslala i na svoje sociálne siete.

Hovorí sa, alebo aspoň ja to počúvam, že kto má rád mačky, nemôže byť zlý človek. Neviem, či s tým úplne súhlasím, ale myslím si, že niečo na tom bude.

 

Podobné príspevky:

Justin Bieber sa zaradil medzi mačkomilé celebrity

Celebrity a ich chlpatí miláčikovia – mačky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..