Jar už je konečne tu a s ňou naše domácnosti zaplavili i tisíce chlpov zo zimnej srsti našich mačičiek. Okrem častého vysávania a vytieranie podláh či odchlpovania nášho šatstva a nábytku, by sme mali pozornosť zamerať i na kožuchy našich mačiek. Všetky by sme mali častejšie vyčesávať (ako obvykle) a tým dopomôcť nielen k väčšiemu poriadku u nás doma, ale aj k vyššej kvalite a kráse našich miciek. Potrebujeme na to len trpezlivú mačku, šikovné ruky a samozrejme vhodné kefy. No a práve jarnú akciu na kefy pripravil internetový obchod PetStore u Noxa.

Akciová ponuka týždňa pod názvom „Vyčešte ich do krásy!“ zahŕňa 10% zľavu na vybrané kefy, hrebene, vyčesávače a prerezávače od spoločnosti Ferplast.
O akcii píšem najmä preto, aby som upozornil na jednu konkrétnu kefu, s ktorou mám výborné skúsenosti. Hoc už niekoľko rokov používam Furminátor, môj kocúr Kollby si naňho nikdy nezvykol a neznesie ho. Preto uňho ako jediného stále používam kefu do dlane GRO 5904 LONG OVAL BRUSH určenú na vyčesávanie srsti od spoločnosti Ferplast. Mám ju už dlhé roky a je naozaj skvelým pomocníkom. Preto ju vrelo odporúčam a ešte za zníženú akciovú cenu.

Kefy

Viac o starostlivosti o mačací kožúšok sa môžete dočítať v článku Mačka v kozmetickom salóne – starostlivosť o jej kožúšok.

Akcia „Vyčešte ich do krásy!
Kompletnú akciovú ponuku produktov nájdete tu.
Zdroj – newsletter internetového obchodu PetStore u Noxa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..