Jocelyn Wildenstein je po celom svete známa ako „Cat Lady“. Táto 71-ročná bohatá obyvateľka New Yorku miluje veľké mačkovité šelmy a preto pred mnohými rokmi začala za pomoci plastických chirurgov s kompletnou rekonštrukciou jej tváre, aby sa na mačky čo najviac podobala. Média si ju pravidelne všímali a tak sa stala známou. Dnes je v rebríčkoch časopisov medzi celebritami posadnutými plastickými operáciami na prvých priečkach. Ona však naďalej tvrdí, že sa jej tvár páči a príde si atraktívna – nuž proti gustu žiadny dišputát. 🙂

Jocelyn sa narodila vo Švajčiarsku. Nebola od mala suchopárnou bábikou. Vždy žila dobrodružne a naplno. Milovala prírodu a lov a stala sa výbornou lovkyňou a pilotkou. V Afrike sa počas loveckého víkendu zoznámila s miliardárom Alecom Wildensteinom, ktorý jej život úplne zmenil.

Jocelyn nadobudla všetko – bohatstvo i slávu. To ju možno zmenilo. Láska k veľkým šelmám ju s manželom spájala a práve to mohol byť popud pre prvé zmeny jej tváre.
Romantická láska však netrvala príliš dlho a skončila rozvodom. Ten bol dlhý a nepekný a novinári si na ňom zgustli. Jocelyn však priniesol život v blahobyte. Za rozpad manželstve získala 2,5 bilióna dolárov a každý rok 100 miliónov $ nasledujúcich 13 rokov.

Hovorí sa, že veľkú časť svojho majetku mačacia žena minula práve na neustále úpravy svojho bizardného vzhľadu. Podľa odhadov investovala do svojho zovňajšku viac ako 2 mil £. Či sa práve táto investícia vyplatila, nech už posúdi každý sám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..