04.06.2013 odvysielala TV stanice JOJ ďalšiu časť (asi) populárnej relácie Nákupné maniačky. Nijak by ma to neoslovilo, dokonca SK stanice v súčasnosti ani nemám, ale dostal som od kamarátky link, že to musím vidieť. Bohužiaľ sa v tejto časti dostalo nielen na nákupy oblečenia a kozmetiky, ale aj na mačky. 🙁

Súťažiaca Veronika, ktorá študuje charitatívnu a misijnú činnosť na vysokej škole sa rada zverila divákom, ako miluje svoje zvieratká. Konkrétne predstavila psa, tri mačky a Deniska.
Denisko je síce tiež mačička, ale menovaný je osobitne, pretože aj v živote majiteľky má zjavne iné postavenie ako ostatní. „Denisko je devon rex a chodí aj na výstavy a miluje ľudí“: tvrdila Veronika. (preto sa tak strašne schvovával všade, kde sa dalo)
Rada ho oblieka, nosí v kabelke či vozí autíčkom. (opäť bolo vidno ako veľmi to má rád aj on – keď sa snažil z autíčka uprchnúť)

Kým nám milá Veronika predstavovala svojho maznáčika, ostatné tri mačky (miešanci) čakali v klietke na králika. Ale nebojte sa, Veronika zvieratká miluje a správa sa k nim ako k členom rodiny. Takže asi aj svoju mamu či dcérku doma zatvárajú do klietky určenej pre iný živočíšny druh.
Ach tá láska, koľko len že má podôb. 🙁

Vrcholom relácie však bolo finále, v ktorom Deniska privliekla v kabelke ovešaného bižutériou a postriekaného parfémom GUCCI, ktorí je údajne vyrobený priamo pre mačky.
Áno, existujú parfémy aj pre mačky, ale rozhodne to nebol ten, ktorý zakúpila Veronika v snahe minúť všetky peniaze a vyťažiť tak z relácie čo najviac pre seba.

Zdesenie hodnotiaceho stylistu či ostatných súťažiacich a samotnú Veroniku a Deniska si môžete pozrieť sami v priloženom videu.

http://www.joj.sk/video/qvzwFW

2 Comments

  1. Dobry den,

    Neviem teda ci sa este k tomuto komentaru dostanete ale momentalne opakuju tento diel a googlila som ci sa to nejak riesilo. Neviete nahodou nejake pozadie? Lebo asi nezaspim dnes. Hrozne ma to vzalo.

    Dakujem.

    Katarina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..