V každej domácnosti, kde máme psíka či mačičku (poprípade viac kusov jedného či oboch druhov) je automatické, že musíme i častejšie upratovať. Mačacia a psia srsť nám zdobí koberce, podlahy, nábytok , pohovku ..skrátka chlpy sú všade. Minimálne 2krát do roka je to naozaj náročnejšie a to na jar a jeseň, keď si naši chlpáči menia hustotu kožucha. Mnohí z nás teda pravidelne svojich mačacích miláčikov vyčesávame a byt poriadne vysávame.
Vymoženosti modernej doby nám však prinášajú aj skvelých pomocníkov, ktorí by nám mohli ušetriť čas venovaný upratovaniu podlahy, kde nám behajú chumáčiky zvieracej srsti.

Jedným z takýchto pomocníkov by podľa opisu mal byť aj ROOMY SILVER DOG robotický vysávač.

Osobnú skúsenosť s týmto produktom nemám, ale veľmi ma zaujal. Ak niekto z vás vie poskytnúť referencie budem len rád ak mi dá vedieť na môj mail.

No a čo hovorí výrobca o tomto produkte?

Výkonný robotický vysávač s extrémne odolnými kartáčmi pre pravidelné čistenie podláh od zvieracej srsti.
Do nadštandardne veľkého zberného koša sa zmestí až jeden liter nečistôt či chlpov.
Dezinfikuje podlahu od roztočov, baktérií a UV-C žiarením dokonale likviduje vajíčka bĺch.

Automatický vysávač Roomy Silver Dog je rodinný pomocník so zameraním na upratovanie domácností so zvieracími maznáčikmi. Vďaka svojej konštrukcii a výbave je vhodný pre čistenie bežných kobercov a všetkých hladkých podláh. Čistený povrch perfektne vysaje, vykartáčuje zvieracie chlpy z kobercov a podlahu vydezinfikuje UV-C žiarením. Do nadštandardne veľkého zberného koša sa zmestí až 1 liter nečistôt, chuchvalcov prachu alebo zvieracej srsti a súčasne zvládne upratať i priestrannejšie miestnosti.

Špirálová kefa s extrémne odolnými štetinami

Špeciálne žltočierné kartáče boli vyvinuté priamo pre čistenie podláh v domácnostiach s chlpatými maznáčikmi. Štetiny sú na kartáči osadené do špirály, čo zaisťuje odolnosť kartáča proti namotávaniu zvieracích chlpov a uľahčuje jeho čistenie. Kvalitný materiál použitý na výrobu štetín mu naviac dodáva dlhú životnosť. Špirálový kartáč vyniká aj svojim širokým záberom a oproti bežným robotickým vysávačom obsiahne čistenú plochu rýchlejšie. Pri pravidelnom používaní sa výrazne v byte znižuje prašnosť a množenie roztočov zo zvieracej srsti.

Veľkokapacitný zberný kôš

Do veľkokapacitnej odpadovej nádoby s bezkonkurenčným objemom 1 liter sa spoľahlivo zmestia nielen všetky prachové chuchvalce a nečistoty, ale aj zvieracia srsť. Chumáčiky chlpov na podlahe dobre poznajú majitelia psov a mačiek. Na rozdiel od iných čistiacich systémov, ktoré ich väčšinou len rozmetajú po miestnosti, automatický vysávač Roomy Silver Dog ich spoľahlivo pozberá a podlahu potom dezinfikuje.

Filtračný systém

Účinná päťfázová filtrácia pomocou aktívneho uhlíka s vrstvou z nanostriebra blokuje častice jemného prachu. Na rozdiel od HEPA filtra aktívny uhlík účinne filtruje aj mikročastice prachu oveľa menšie ako 0,3 mikrometra, ktorých je najviac a ktoré prenikajú až do pľúcnych mechúrikov. Chráni tak nielen alergikov, ale aj ostatných členov domácnosti.


Dezinfekcia podlahy

Dezinfekcia podlahy prebieha pomocou účinného ultrafialového žiarenia. UV-C lampa s výkonom 6 W zabudovaná v Roomy počas vysávania vyžiari dávku, ktorá zlikviduje až 99 % roztočov a baktérií. Zneškodnené alergény ihneď odsaje a zotrie prachovka. UV-C dezinfekcia je unikátny spôsob, ako udržať podlahu hygienicky čistú bez používania agresívnych chemických prostriedkov.

Ilustračné video s iným typom zariadenia

Výrobok znie priam zázračne, čo poviete?
Má ho niekto z vás doma?

Informácie čerpané z oficiálnej stránky predajcu kde nájdete kompletný popis a charakteristiku produktu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..