My ľudia máme mnoho chýb, zlozvykov a nevhodných návykov. Častokrát bez toho , aby sme si to uvedomovali, môžeme spôsobiť poškodenie zdravia inej osobe alebo zvieraťu. Predpokladám, že mnohí počuli o nástrahách pasívneho fajčenia pre človeka. Rovnako zhubné dôsledky má dym z cigariet i na naše domáce zvieratá. A fajčenie cigariet nie je jediná neresť , ktorá môže nášho štvornožca ohroziť.

Svoje o tom vie aj mladá Danielle Blankenship (21) z amerického Colorada, ktorú zadržala polícia v júni tohto roka. Po obhliadke bytu polícia našla bezvládne telo mačky Muffin ležať na schodoch. Aj keď polícia privolala potrebnú pomoc a mačička bola prevezená do Humane Society v Boulder Valley, už sa jej nepodarilo pomôcť.
A čo sa stalo?
Priateľ zadržanej vypovedal, že Danielle fajčila heroín a dym fúkala úbohej mačke do tváre. Tá nakoniec podľahla intoxikácii drogou a uhynula na mieste.
Nuž, niektorým ľuďom nestačí vlastné utrpenie a musia ho prenášať aj na druhých. Ktovie čo sa odohrávalo v pomätenej mysli zdrogovanej mladej ženy.
Faktom však zostáva, že Danielle, ktorá tragédiu spôsobila žije a nevinné stvorenie následkom jej neuváženého správania uhynulo.

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..