Spolek Animal´s o. s. v sobotu 14. března 2015 od 10 do 17 hodin pořádá v Kulturním centru Průhon v Praze 6 jarní Umisťovací výstavu koček. Nový domov zde bude hledat zhruba stovka koťat, koček a kocourů, které se nacházejí v péči občanských sdružení z celé České republiky.

V sobotu 14. března 2015 se od 10 do 17 hodin koná v Kulturním centru Průhon (adresa je Socháňova 1220/27, 163 00 Praha 6 – Řepy, zastávka MHD Blatiny, jedou tam tramvaje č. 9, 10 a 16 a autobus č. 180) jarní Umisťovací výstava koček. Nový domov zde bude hledat zhruba stovka koťat, koček a kocourů, které se nacházejí v péči občanských sdružení z celé České republiky. Hledáte nenáročného čtyřnohého kamaráda? Přijďte si ho vybrat. Zváni jsou i ti, kdo si z jakéhokoli důvodu nemohou vzít kočku domů. Pomůžete už tím, že přijdete.

Vstupné ve výši 30 korun bude celé věnováno ve prospěch útulkových koček. Děti, které přinesou obrázek kočky na čtvrtce o velikosti A4, mají vstup zdarma. Konání výstavy podpořila společnost Nativia. Spoustu krásných dárků pro sebe i kočky budete moci koupit v charitativních krámcích jednotlivých spolků, pro děti bude připravený kulturní program a výtvarné dílny, kde si budou moci kreslit, malovat a vybarvovat nejen kočičky.

Magda Krajmerová (10.3.2015)

Info prevzaté z: http://www.kocky-online.cz/clanky/pozvanka-na-jarni-umistovaci-vystavu-kocek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..