Applaws je známa značka bezobilninového krmiva pre psy a mačky a zároveň s vysokým podielom bielkovín, vyrobeného z až 80% mäsa. Konečne je usadená aj na našom trhu a nie je problém si ju objednať. Konkrétne pre mačky je možné zakúpiť dva druhý granúl pre dospelé a mačiatka, konzervy, kapsičky i vaničky.

Novinkou na trhu je však podstielka pod názvom Applaws Nature´s Calling. Rozšírenie portfólia brandu bolo zjavne logickým krokom, keďže sa spoločnosti darí a jej produkty sú veľmi žiadané. Na trh tak prichádza nový tyop podstielky.

Osobnú skúsenosť s ňou nemám, ale podľa opisu produktu pôsobí naozaj zaujímavo.

Applaws Nature´s Calling

Hrudkujúce stelivo pre mačky, 100% prírodné a biologicky odbúrateľné, môže sa jednoducho zlikvidovať v toalete, vyrobené z vnútornej vrstvy škrupín vlašských orechov, silno hrudkuje a viaže pachy.

Applaws Nature´s Calling je hrudkujúce stelivo, ktoré je 100% prírodné a biologicky odbúrateľné. Materiál je získavaný a spracovávaný inovatívnou metódou z vnútornej vrstvy škrupín vlašských orechov. Špeciálna zmes z vláknitého materiálu výborne viaže a neutralizuje pachy. Už 15 minút po kontakte s tekutinou tvorí pevné hrudky

Applaws Nature´s Calling má veľmi nízku prašnosť, nelepí sa na mačacích labkách a teda sa ani neroznáša po byte. Pretože materiál pochádza z obnoviteľných zdrojov, je stelivo veľmi šetrné voči životnému prostrediu. Podstielka neobsahuje umelé ani chemické prísady a môže sa jednoducho zlikvidovať v toalete.
2x 6 kg je možné kúpiť za 499 Kč napríklad v e-shope zoohit.cz / zoohit.sk

podstielka applaws nature´s calling

Pre porovnanie – podľa mňa najlepšia podstielka na trhu, Cats Best ÖkoPlus, má 40l / 18 kg, je prírodná, odbúrateľná, splachovateľná a stojí 499Kč.

Rovnaká cena, menší objem, ale vlastnosti vyzerajú byť tiež v zhode.
Ak by som sa náhodou rozhodol vyskúšať, určite napíšem recenziu. 🙂

Viac informácií nájdete tu:
http://www.applaws.au.com
Zdroj fotografie:
http://www.applaws.au.com

 

Podobné príspevky:

RECENZIA podstielky Limara a jej porovnanie s Cats Best ÖkoPlus

Podstielka naša každodenná

Všetko dôležité o mačacej toalete

Predložky pred mačaciu toaletu

Kvalitné podstielky za rozumné ceny

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..