Verm-X® je prírodný produkt pre mačky proti črevným parazitom, kontroluje a napomáha k hygiene a k správnej funkcii čriev, ale zároveň je jemný k tráviacej sústave. Verm-X® sa skladá z byliniek a bol vytvorený po konzultáciách s poprednými svetovými znalcami byliniek, ktoré sa používali po celé stáročia ako prírodný spôsob udržovania črevnej hygieny a predchádzania rôznych chorôb.

Ako Verm-X® funguje?
Verm-X® vytvára v črevách a v tráviacej sústave prostredie, s pomocou ktorého je možné predchádzať rôznym ochoreniam a črevným parazitom. Na rozdiel od iných farmaceutických prípravkov, ktoré pôsobia až príliš agresívnym očisťovacím efektom, Verm-X® je veľmi jemný. Pravidelným podávaním produktu Verm-X® bude prostredie v tráviacej sústave neustále udržiavané a bude vytvárať neustálu ochranu.

 photo LOGO_zps5bb1376d.jpg

Verm-X® maškrty pre mačky sú prémiovým doplnkom s pridanou špeciálnou formulou pre mačky. Tieto chutné maškrty sú podávané každý deň počas roka, poskytujúc efektívnu prírodnú kontrolu a prevenciu.

Verm-X® maškrty pre mačky sú vyrobené len z najlepších ingrediencií. Obsahujú kúsky kurčaťa, lososa, prebiotiká, vitamíny, minerály a byliny. Sú neodolateľne chutné a môžu byť použité ako odmena, pridané do jedál alebo použité v tvare guľôčok pre herné činnosti.

Verm-X® maškrty sú vhodné pre dospelé mačky a mačiatka. Verm-X® maškrty pre mačky obsahujú 100% mačaciu bylinu prírodný kocúrnik, ktorý pomáha stimulovať mačky a mačiatka pri hraní a cvičení. Sú ideálne pre staršie mačky, ktoré majú sklony k priberaniu na váhe.

 photo LOGO_zps89d98f7b.jpg

Dávkovanie:
Mačiatka(vek 3-6 mesiacov) – 1 granula denne po celý rok
Mačky – 2 granule denne po celý rok
Po požití vo veľkom množstve (> 100 g) sa môžu vyskytnúť laxatívne účinky.
Pri okolnostiach vyžadujúcich vyššiu dávku,môže byť bezpečne podávaná dvojnásobná dávka počas 14 dní.

Zloženie:
hnedá ryža, hydinová múčka, kurací tuk rafinovaný, repná dužina, zemiaky, zemiakový škrob, kuracia pečeň, pivovarské kvasnice, Ulmus fulva (klzký brest), Urtica dioica (žihľava), galium aparine (lipkavec), Foeniculum vulgare (fenikel), capsicum minimum (kajenské korenie), Picrasma excelsa (kvasia), Cinnamomum zeylanicum (škorica), thymus vulgaris (tymián), Mentha piperita (mäta pieporná), Allium sativum (cesnak), lososový olej, morské riasy, extrakt zo zeleného čaju, prebiotiká FOS, prebiotiká MOS, minerály a vitamíny: A, D3, E, K, B1, B2, B6, B12, kyselina listová, biotín, železo, vápnik, omega 3 a 6 mastné kyseliny.

Výhradný dovozca a distribútor produktov Verm-X® pre SR a ČR: AMEDAX, s.r.o.
www.amedax.eu

BLRA a produkt Verm-X®

Produkt som dostal k testovaniu. Keďže mám bytové mačičky u nás je odčervovanie hlavne o prevencii. Človek môže domov zaniesť všeličo i na topánkach či predmetoch bežného používania. Preto micky odčervujem tabletkami každé 3 mesiace.

 photo P3100041copy_zpseda7a651.jpg

Granulky tohto prípravku však veľký záujem nevzbudili. Hltá ich priam pažravo jedine Lolinka 🙂

 photo P3100043copy_zps63fa00b6.jpg

Produkt som ale rozdal kolegyniam v práci, aby to otestovali na svojich mickách (5) a všetky to zhltali bez problémov. Z toho usudzujem, že moje sú trošku snobky, čo sa krmiva týka – hoc to nebýva u nich zvykom. Jedna kolegyňa má dve micky a tie vraj nezjedia hocičo, ale toto im chutilo.
Nuž, každá mačička je iná:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..