Dobrý deň,
už dlhšie sledujem Vašu stránku a momentálne som nútená Vás aj kontaktovať. Venujeme sa pomoci pouličkám, no momentálne sa nám nedarí umiestniť dve nájdené mačiatka, odkojené na fľaške od dvoch týždňov a jedného najdúcha tiež odkojeného náhradnou maminou. Teraz už majú vyše dvoch mesiacov a stále sa nám nedarí nič nájsť.

Sú to typické zvedavé mačiatka, kocúrik trošku špekulant, mačička viac prítulná, k deťom sú opatrní, ale keď zbadajú, že im nič nehrozí, nechajú sa nosiť a hladkať. Sú odčervované a zdravé. Mačiatka sú socializované, naučené na záchodík a kvalitnú stravu. Čierny čertík potrebuje dom so záhradkou, lebo je hyperaktívny, hravý a šibalský 🙂

 photo 268727581_zpse5da1145.jpg
 photo 26872758_zps78192cc2.jpg
 photo 10D0ertiacutek_zps8d3651ba.jpg
 photo HERMNIONA_zps691d1ad8.jpg

Ťažký začiatok 🙁
Majú za sebou pomerne dlhú históriu, najskôr ich našiel jeden pán v igelitke v areáli firmy, kontaktoval ma či ich niekto nevezme na dokŕmenie. Cez mackysos.sk sa našla pani na materskej, čo si ich vzala a od dvoch týždňov do veku dvoch mesiacov boli u nej. Potom, keď vedeli samé papať, sa mali vrátiť tomu pánovi a on im mal medzitým nájsť domovy. Lenže nestalo sa, nič im nenašiel, má ich dočasne u seba, ale chce sa ich zbaviť.

 photo RON_zps2276ae9c.jpg
 photo RON2_zps90aaee1a.jpg

Čo s nimi bude?
My sa im rýchlo snažíme niečo nájsť, kým to neporieši on. K sebe ich vziať nemôžeme, máme nové choré mača, čo potrebuje operáciu a nemôžeme prijímať ďalšie mačiatka do dočasnej opatery. Tak im súrne niečo hľadáme, aby s nimi dačo nespravil.

 photo SDC11760_zps541e1525.jpg
 photo RON3_zps9b3f4717.jpg

UPDATE: Mačiatka už našli svoj domov 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..