Sláva vie človeku dopriať viac slobody a peňazí, ale v niektorých prípadoch ľudia už nevedia, čo od dobroty. Zdá sa to ako pomerne trend medzi bohatými a známymi ľuďmi – tí si nakupujú exotické zvieratá a najmä  šelmy, asi aby mohli tým dokázať či upevniť svoje sociálne postavenie.

Posledným v zozname týchto celebrít je americký raper Tyga. Ten si obstaral tigra / jeho umelecké meno Tyga má základ práve v slove tiger/. Za to mu však hrozila žaloba, pretože to nebolo práve legálne. Namiesto toho ale zviera, ktoré nikomu nič neurobilo skončilo v útulku. Spevák sa od neho drží ďalej a dokonca vraj za neho neplatí ani výdaje. Tie sa údajne dajú vyčísliť na viac ako 10 000 USD ročne. Otrasná situácia a zviera zase doplatilo na správanie nezodpovedného človeka.

Premýšľam, ako sa to môže vlastne stať. Raper, pokiaľ viem, je aktuálny priateľ bohatej Kylie Jenner a sám smrdí korunou. Neustále sa v zahraničnej tlači objavujú správy o tom, koľko peňazí dlží na odvodoch, nesplatených autách, pôžičkách a podobne. To by vysvetľovalo, prečo na exotickú šelmu nevie vyčleniť prostriedky. Otázkou ale je, prečo si ju chcel vlastne obstarať a či by to nedopadlo rovnako, aj keby na ňu peniaze mal?!

Medzi ďalšie známe tváre, ktoré podľahli exotickým šelmám patrí i Justin Bieber, Michal Jackson či Osmany Laffita. Snáď tento trend bude podobne ako cirkusy čoskoro len minulosťou a smutnou spomienkou.

 

Podobné príspevky:

Justin Bieber to schytal kvôli tigrovi

Tiger zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona uhynul

Muž sa podrobil desiatkam zákrokov aby vyzeral presne ako tiger

Nie každý miluje Justina Biebera

Mačky ako náhrada exotických šeliem-boom vo vietnamskej kuchyni

Paris Hilton zavítala do mačacej kaviarne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..