Ďalší mesiac je za nami a tak nastal čas na nové testovanie Robina. tentokrát som sa skutočne bál, pretože pár dní pred  odberom sa Robin vycikal mimo toalety. Potrebu vykonal na moje domáce papuče, počas toho ako som bol doma. Poslednú nečistotnosť som u neho zaznamenal pred nástupom liečby a tak ma to vystrašilo.

Od 04.07.2017, kedy začal brať diétné granulky, močil pekne do svojej toalety. Bolo vidieť, že postupne naberá i váhu a z 4,0kg stúpol zatiaľ na 4,5kg a to je už pekná váha na jeho veľkosť.

prepravka
Robin cestuje

Našťastie ale testovanie dopadlo veľmi dobre. Všetky kritické ukazovatele mu klesli.

výsledky krvných testov

Cholesterol a glukózu má takmer v norme, draslík  je tesne za hranicou nedostatku, čo je skvelá správa a kreatinín klesol o 10%. Robinkove vyhliadky sú teda optimistické, i keď u tohto ochorenia sa môže stav zmeniť zo dňa na deň. Tento týždeň urobím zmenu v jeho liečbe. Nahradím vývar petržlenovej vňate bylinným práškom na doporučenie homeopata a pripravím mu i jeho homeopatické lieky. Vitamín C budem podávať i naďalej, rovnako ako diétu od Royal Canin v podobe granúl. Budúci mesiac uvidíme, ako sa hodnoty posunuli.

 

Držte nám palce!

 

Kajo & BLRA

 

Článok bol v upravenej podobe uverejnený v odbornom mesačníku Pes a mačka: ISSN: 1335-7778, číslo 8/2017, XVII. Ročník.

 

Podobné príspevky:

Robin začne s homeopatickou liečbou zlyhávania obličiek

Robinko započal liečbu zlyhávania obličiek

Robinkovi zlyhavajú obličky 🙁

4 Comments

  1. Kajo, aj u ľudí si znižovanie kreatinínu vyžaduje čas. Tak po 3-6 mesiacoch by to malo byť ešte nižšie. Moja mama mala obličky zničené od lieku, ktorý musela brať po infarkte. Pracovali už len na 30 %. Internistka jej nasadila liek, ktorý jej hodnoty upravil skoro na normál, ale vyžaduje si to čas. Aj preto u ľudí sú kontroly po 6 mesiacoch.

    Gitka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..