Bohužiaľ, po 5 mesiacoch od posledného testu sa Robinove výsledky zhoršili. Kocúrik už rok bojuje so zlyhaním obličiek. Posledný kontrolný krvný test sa konal 18.01. a všetky parametre boli vporiadku. Diéta v kombinácii s homeopatikami a bylinkami zaberala . Robin nabral naspäť svoju pôvodnú váhu a jeho telo bojovalo s degeneratívnym ochorením. Diéta sa po skvelých výsledkoch zmenila na ľahšiu formu a opakované testovanie malo prísť až koncom mája.

Robin ide na test krvi

Test z minulého týždňa nám však úsmev  z tváre vzal. Ukázal opätovný nárast kreatinínu a to až o 54%. Aktuálne je na hodnote 144.

výsledky krvných testov RobinaPan veterinár je ale optimistický a verí, že návratom k pôvodnej diéte sa stav upraví. Robin teda zase dostáva prísnejšiu granulovanú diétu RC RF 23 a nový test sa má konať za tri mesiace. Budeme trpezlivý a uvidíme!

 

Podobné príspevky:

Robinko má s dg zlyhávanie obličiek už všetky krvné ukazovatele v norme

V Robinovej liečbe zlyhávania obličiek môžeme poľaviť 🙂

Robinove výsledky krvi sa vylepšili – liečba zlyhávania obličiek zabrala

 

4 Comments

  1. Dobrý deň, a nechcete mu znova skúsiť dávať ako diétu surové mäso? Čítala som o macickach s takýmito problémami, ktorým to pomohlo. Ani veterinarom predpísané granule nie sú lepšie ako prirodzená strava, keďže aj tie sú zložené z nejakých obilnín alebo podobných rastlinných zložiek. Každopádne želám skoré uzdravenie!

    Helga

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..