Po 3 mesiacoch od prvých krvných testov sa Robinov stav výrazne zlepšil a stabilizoval. Svoj podiel na tom má nielen veterinárna diéta a Robinov vlastný odpor k mäsu a vnútornostiam, ale tiež rastlinné preparáty a homeopatiká. Len 14 dní s prvou dávnou homeopatických liekov stačilo na to, aby sa Robinove hodnoty upravili, klesli do normálu alebo s ak nemu priblížili.

Aktuálne jeho výsledky vybočujú u sodíku, cholesterolu a glukózy a aj to len nepatrne. Všetky ostatné ukazovatele má vporiadku. Je to veľký úspech! Prvá dávka homeopatík trvala len 14 dní. Následne bol Robinko testovaný, a mal 6 dní oddych od liečby – dostával len granule, nepodával som ani rastlinný preparát ani ďalšie homeopatiká.  K liečbe sa vraciame dnes, 25.09.2017.

testRobin mačka.

Zároveň ma veľmi teší aj fakt, že krásne naberá na váhe. Aktuálne je na 4,7kg a to ešte pred dvomi mesiacmi mal necelé 4 kg. Liečbu Robinko zvláda príkladne, no bohužiaľ sa ale uňho vyskytla jedna nečistotnosť, celkovo je to druhá od liečby.

Robin sa vyhrieva

V liečbe budeme pokračovať aj naďalej. Homeopatiká sme dostali silnejšie a budeme podávať už len jednu dávku a to po dobu 30 dní. Ako doplnok budem i naďalej podávať vitamín C a bylinný preparát, diétne granulky sú samozrejmosťou. Najbližší test plánujem až o potom.

Podobné príspevky:

Robinove výsledky krvi sa vylepšili – liečba zlyhávania obličiek zabrala

Robin začne s homeopatickou liečbou zlyhávania obličiek

Robinko započal liečbu zlyhávania obličiek

 

6 Comments

 1. Kajo a Robinko, teším sa. Nie som síce doktor, ale mám skúsenosť s princípom, že je potrebných 1-3 mesiace, dokiaľ sa po podaní liekov obličky stabilizujú, myslím tým pokles kreatinínu.

  Gitka
 2. Dobrý deň, mám 6 a pol ročného kocúrika, volá sa Garfi, je zdravý, očkovaný. Bývam na podnájme v prízemí a Garfi má možnosť chodiť do záhrady cez okno kedy chce. Je tak naučený, v zime býva viac doma, ale v lete chodí dosť často von, má aj svoj záchodík, ale najradšej si chodí robiť potrebu von. T.č. mám v najbližšej dobe zmeniť bývanie a uvažujem isť bývať k mame, ktorá žije v paneláku na ôsmom poschodí, čo znamená, že Garfik nebude môcť mať svoj voľný režim. Chcem sa opýtať, či je možné, aby sa z neho stala mačka domáca, ktorá bude len doma, či si dokáže na zmenu zvyknúť, alebo mám s ním chodiť na vôcke von, aspoň 2x za deň. Viem, že niekto má mačku len doma, ale on je zvyknutý chodiť aj von, tak neviem ako bude reagovať. Môžete mi poradiť? Ďakujem.

  Iveta
  1. Dobrý deň,

   všetko je možné, ale zároveň aj prísne individuálne. Niektoré mačky si zvyknú a potom sa nedomáhajú iné majú svoje potreby a nechcú sa ich vzda´t a robia scény. Vždy je otázka čo mačke poskytnete ako adekvátnu náhradu.
   byt musí byť podnetný , aby sa mačka nenudila.
   Ak ju chcete brávať von, to je tiež možnosť, ale zvykne si na to a vy už to budete musieť robiť stále. teraz máte možnosť sa snažiť z nej urobiť gaučaňu. Rozhodnutie je samozrejme na Vás.
   Neviem, či je kocúrik zvyknutý na postroj, ale tu je pár rád ako na to.
   Prajem veľa šťastia a dajte vedieť , ako to ide!

   Lucián

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..