Značku krmív BRIT asi netreba skúsenejším chovateľom predstavovať. Ich produkty nájdete v takmer každom chovateľskom obchode. To, čo ale málokto vie je pôvod tejto značky. Ide o rodinný podnik VAFO PRAHA z Chrášťan u Prahy. Spoločnosti sa zjavne darí, pretože v krátkom intervale získali hneď dve ocenenia.

Prvé z nich je Ocenění Kozlíka Šikuly, ktoré vyhlásila redakcia Receptů prima nápadů . V Kategórii PetFood cenu vyhralo krmivo Carnilove Salmon & White Fish. Porota ocenila najmä zloženie a obsah ingrediencií.

Viac o tomto krmive sa dočítate tu:
http://www.carnilove.cz/produkty/cat/

Spoločnosť BRIT ale získala aj niečo ako Oscara v kategórií krmív a to na medzinárodnom Global PETS Forum. Cenu udelil B2B magazín PETS International a to na základe nezávislého hodnotenia odborníkov z Holandska. Tí posudzovali stratégiu, obchodne-partnerské väzby, marketing, flexibilitu a adaptáciu na nové podmienky.

Majiteľ spoločnosti VAFO Praha, Pavel Bouška, musí byť určite hrdý!

Ja síce krmivá BRIT nekupujem, ale rozhodne úspechom blahoželám! Je skvelé vidieť, že sa miestnej značke darí i vo svete.

Zdroj informácie:
http://www.krmivo-brit.cz/o-nas/novinky/pet-food-oscar-pro-znacku-brit1/

2 Comments

  1. krmivo Brit a konkrétne carnilove z času na čas kúpim, páči sa mi zloženie, vysoký obsah proteínov ale najmä neskutočne chutí môjmu vyberavému Nikovi. Máme to skôr ako pochúťku a nie každodenné krmivo, pre kastrovaného kocúra sa mi zdá obsah tuku 20 % dosť veľa.

    darina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..