Viem si veľmi živo predstaviť situáciu, že jeden z partnerov už viac neznesie zvieracích miláčikov svojho životného partnera. Povedal by som, že bohužiaľ nie je to neobvyklé. To, čo si už ale neviem predstaviť je, že to zájde do štádia, keď je tých maznáčikov 550. Práve to je prípad izraelského manželského páru. Žena – milovníčka mačiek – možno už naozaj diagnostikovaná, zozbierala postupne až 550 pouličiek. Tie žili v spoločnej domácnosti s ňou a jej manželom, kým mu jedného dňa už nepretiekla trpezlivosť až podal návrh na rozvod manželstva.

Podľa miestnej tlače na súde uviedol, že množstvo mačiek u nich doma bolo tak obrovské, že už nemal možnosť vykonávať bežné činnosti ako osobnú hygienu, prípravu a konzumáciu jedla a podobne. Rovnako trpel aj v noci a nemohol spávať. Žil v neustálom obklopení mačkami, ktoré zaberali jeho životný priestor.

Súd manželov ale nerozviedol, no poslal ich na konzultácie do poradne. Žena sa však naďalej odmieta vzdať svojich mačiek a tak je vysoko pravdepodobné, že k ukončeniu ich spoločného manželstva aj tak čoskoro príde.

550 mačiek v jednej domácnosti???? Psycho !!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..