Americký herec známy najmä svojou vizážou je snom asi každej ženy. Vidieť ste ho mohli napríklad vo filme Návrh (Proposal), kde hral po boku výbornej Sandy Bullock alebo vo filme Wolverine. Ryan sa pravidelne umiestňuje v rebríčku najpríťažlivejších mužov planéty. Ale pozor, už nejaký ten rok je šťastne ženatý s herečkou Blake Lively.

Jeho najnovší film, The Voices, ktorý by sa mal dostať do kín na konci tohto roka, nám však ukáže Ryana v úplne inom svetle. Obyčajný chlap vedie obyčajný život. Chodí do bežnej práce, robí obyčajné veci, chová psa a mačku, žije sám,…nič neobvyklé. Jeho mačací životný spoločník, Mr. Whiskers, ale má v pláne jeho život trošku vylepšiť. Rozhodne sa preto so svojím majiteľom manipulovať a nahovorí ho na dráhu vraha.  Znie to ako celkom dobrá komédia. 🙂

Filmové natáčanie ale vraj až tak krásne aidylicky nepôsobí. Americký herec sa totiž k smrti desí mačiek a údajne mu robí problém ostať s mačkou i v jednej miestnosti. S niečím takým som sa ja napríklad ešte nestretol. Poznám ľudí, čo mačky nemusia, hnusia sa im, alebo sa ich aj boja, ale nepoznám nikoho, kto by sa ich bál až tak, že by nedokázal byť s ňou v tej istej miestonosti.

Režisér a štáb asi nie sú nadšení, ale tak čo pre hlavnú postavu nevytrpieť, že áno.

Fotku z filmu nájdete v priloženom videu od 00,35´

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..