Moje sny sa postupne plnia. Odvtedy ako som dostal povolenie na prvú mačku ubehlo 6 rokov a domácnosť sa nám rozrástla na 3 mačky. Práve nastal čas keď do našej domácnosti pribudne mačička číslo 4 – krásny ryšavý kocúrik. Jedného augustového dňa na parkovisku pri nákupnom centre v Trnave pobehoval pomedzi autá ryšavý kocúrik. Našťastie sa mu podarilo vbehnúť priamo do dverí nákupného centra, kde ho spozoroval pracovník SBS. Kocúrik mal veľké šťastie, lebo tento pán nezostal ľahostajný k jeho osudu a hneď rozbehol kampaň na jeho bezpečné umiestnenie. Touto cestou mu chcem vysloviť úprimne „ďakujem“, kiež by bolo takých ľudí viac.

Tak sa milý Archie, ako sme ho nazvali dostal do našej rodiny, kde sme mu poskytli dočasný domov, kým sa nájde pre neho nová rodina.

Kocúrik absolvoval hneď v prvý deň odčervenie, potom nasledovalo naplnenie bruška dobrou papkou, návšteva toalety a paničkina posteľ, ktorú si ihneď vyhradil ako miesto svojho oddychu.

Absolvoval aj veterinárne vyšetrenie, testy na Felv/Fiv s negatívnym výsledkom. Je krásny, zdravý, prítulný maznáčik, neustále pradúci a tlačiaci kapustičku, akonáhle sa k nemu človek priblíži. V pondelok ešte absolvujeme koprologické vyšetrenie na vylúčenie parazitov a krásavec môže robiť radosť možno práve Vám…

Kocúrik je momentálne v Trnave u pani Marty, ktorá sa ho ujala.

Pôvodný článok o najdúchovi napísala Naďa Moravanská z depozitu MačkySOS, ktorej ďakujem, že kocúrika pre mňa objavila!!!

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..