Niekedy zostáva človeku rozum stáť nad bezcitným konaním ľudských bytostí, ktoré sa tvária ako Páni Zeme. O nehoráznej krutosti správania človeka hovorí aj prípad zabitej mačky z amerického Arkansasu. Manažérovi predvolebnej kampane Jakeovi Burrisovi, ktorý pracuje pre demokratického kandidáta Kena Adena, niekto surovo zabil mačku a nechal mu na nej i odkaz.

Keď sa jedného večera Jake Burris vracal do svojho domu i s celou rodinou, našiel na jeho prahu vskutku šokujúce „prekvapenie“. Ležala tam milovaná mačka jeho detí, bez známok života. Šokujúce navyše je aj to, že jej na kožuch niekto napísal slovo „Liberal“ – označujúce liberálne zmýšľajúceho človeka, liberála. Na tele mačky boli viditeľné stopy dokazujúce násilnú, mučivú smrť. Zjavne šlo o politicky motivovaný čin.

Vinníka zatiaľ nechytili. 🙁

Úprimne ani neviem čo na toto napísať. NIKDY nepochopím, ako niekto môže úmyselne a vedome ublížiť inej bytosti. To nie je človek, to nie je zviera, to je bezcitná ZRUDA, ktorá by mala zostať v zvieracej kazajke na psychiatrickom oddelení vo väznici s najvyššou ostrahou, bez možnosti kontaktu s inými ľudmi a svetom.

Video nie je pre slabšie povahy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..