Browsovaním po nete som našiel zaujímavú akciu. Verím, že mnohí istotne budete chcieť prísť a dozvedieť sa niečo nové. Ja v súčasnom období tiež zbieram práve informácie o RAW FEED a BARF a niečo málo už aj aplikujem na moje cicíky. Seminár je síce koncipovaný pre psíkov, ale myslím, že základná myšlienka sa dá preniesť aj na mačky.

Sibra centrum a Veterinárna klinika MVDr.Fico si Vás dovoľujú srdečne pozvať na seminár so zaujímavou témou: „BARF vs. granule“,ktorý sa uskutoční v sobotu 5.10.2013 (9,00-13,00) v priestoroch Sibra centra v Bratislave. Seminár bude venovaný porovnaniu výhod a nevýhod jednotlivých prístupov ku kŕmení psov, všetkému, čo je s tým spojené a iste bude priestor i na diskusiu a Vaše otázky. Seminár nie je sponzorovaný žiadnym výrobcom krmív pre psov! Príďte si vypočuť nezávislý názor európskej špecialistky.

Prednášať bude MVDr.Stephanie Handl z Rakúska, európska špecialistka v odbore veterinárna výživa a dietetika (ECVCN). Prednáška bude vedená v anglickom jazyku, tlmočenie bude zabezpečené. Viac o prednášajúcej: http://www.futterambulanz.at/profil.html

Viac informácií sa dočítate tu: https://www.facebook.com/events/514808885244958/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..