Žiadajte svoje mesto o kastrácie pouličných mačiek. Inak budú naďalej trpieť.

Pouličné mačičky v útulku vykastrujeme, preliečime a vrátime do pôvodného prostredia, tie zvyknuté na ľudí môžu ísť na adopciu.
V auguste sme prijali do útulku v Bratislave 82 mačiek a mačiatok – mnohé z ulice, a po kastrácii a preliečení boli vypustené do pôvodného prostredia, pretože to je ich domov a v útulku by sa trápili. Dôležité však je, že sa nebudú premnožovať.

O mačiatka sa staráme, kŕmime ich, liečime a po absolvovaní karantény a všetkých očkovaniach, budú voľné na adopciu. Pohľadajte ich v našom menu pod heslom „mačky“ alebo nás rovno navštívte.

Ako však spolunažívať s pouličnými mačkami? Prečo nebrať mláďatá z ulice hneď do útulku? Prečo je kastrácia najlepšie riešenie a ako vám môže pomôcť mesto a útulok?

Čítajte, zdieľajte a rozdajte naše letáčiky – ľudia sa k pouličným mačkám správajú nepriateľsky a kruto, potrebujú vedieť, že je to nie len nehumánne, ale aj trestné!Mačky sú naši priatelia, chytajú škodcov v okolí obydlí. Navyše, na ulici skončili len kvôli nezodpovednosti nás, ľudí a preto potrebujú našu pomoc.P.S.: Mačičkám na zimu dobre padne úkryt. Na jeho výrobu postačí riadne krytá plastová krabica, do ktorej vložíte polystyrén alebo slamu ako izolant. Inšpirujte sa.

Ďakujeme vám.

Vaša Sloboda zvierat.

Sloboda zvierat, občianske združenie
Mlynské Nivy 37
821 09 Bratislava
IČO: 3194 8201
Sent through bluedrm logo
E-mail: info@slobodazvierat.sk
www.slobodazvierat.sk
Tel: +421 903 727 015 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..