Šokujúce správy prichádzajú zo slnečnej Kalifornie. Jason Louis Wilmrt bol zadržaný vo väznici v Kern County potom, ako bol obvinený z krutosti namierenej voči zvieratám a používaniu domestikovaných zvierat ako potravy. Obe obvinenie sú v rámci platného práva v danom štáte bohužiaľ len priestupkami. Veľmi smutné!!!!! 🙁

Susedia zavolali oddelenie šerifa potom, ako počuli mačací rev a krik šíriaci sa z domu 36 ročného Jasona na predmestí Bakersfieldu v Oildale. Vraj cítili, že niečo varí vzadu na záhrade, ale netušili že pôjde o mačky.
Šerifov hovorca Ray Pruitt hovorí, že „nikdy nič podobné nevidel“.
Hovorca rovnako potvrdil, že pri vyšetrovaní a obhliadke dospeli k názoru, že vzhľadom na dôkazy nájdené na mieste činu niet pochýb o tom, že obvinený používal mačky ako zdroj obživy – na prípravu jedla.
Prípad bol zaslaný miestnemu žalobcovi.

Vďaka ázijským národom, východným kultúram, či aj rôznym etnickým skupinám (žijúcim aj u nás), si človek zvykol, že sa zje takmer čokoľvek živé, bohužiaľ vrátane psov. Zdá sa, že ďalšie na ľudskom jedálničku človeka pribudli mačky. Mňa len zaujíma, kde to skončí???? Kde bude tá hranica.

Zdroj tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..