Všetci sa pomaly vracajú do pôvodných koľají. Sviatky sú už za nami a tam niekde v minulosti sme nechali /dúfam/ i ten starý rok s jeho radosťami i starosťami. Začal nám, snáď úspešne, ten nový s číslom 17 nakonci a môžeme sa tešiť, aké prekvapenia nám nadelí.

V medzi-sviatočnom období som si aj ja doprial viac odpočinku ako obvykle. Stresy z vianočných príprav som hodil za hlavu. Na čo mi budú krásne umyté okná, ak z toho nebudem mať ten správny dobrý pocit, ale naopak budem spotený a červený zlosťou, ako všetko nestíham podľa plánu?!

Snažil som sa teraz viac si užívať pokoj a pohodu voľných dní s tými, čo mám rád, než lipnúť na predstave o absolútnom poriadku a pripravenosti. Preto sa mi do rúk až dnes dostalo posledné minuloročné vydanie magazínu Pes a mačka. To je už klasicky vrcholom celej sezóny a preto som veľmi rád, že mu na titulke kraľuje mačička. Ako vždy, tak i teraz tam nájdete jeden príspevok odo mňa a veľa ďalších i sviatočných tém spojených s našimi milovanými mačičkami ale i psíkmi.

 

Verím, že vám jeho čítania privodí späť sviatočnú atmosféru a tak neváhajte a zabehnite si ho kúpiť, ešte stále je v predaji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..