Úklid bez krutosti je nyní ještě jednodušší – vybrat si můžete z dalších třech značek prostředků pro domácnost s certifikátem Humánní standard pro prostředky pro domácnost (HHPS), tedy plně netestovaných na zvířatech.

Jde o značky Bio-D, Method a SEVENTH Generation. Ve všech případech se jedná značky přírodních a biologicky snadno rozložitelných výrobků.

Welcome to Bio-DBio-D
je britská značka prostředků pro domácnost. Vyrábí různé čističe do domácnosti, prostředky na praní a mytí nádobí i mýdla. Výrobky jsou ekologické a vhodné pro vegany.

Profile Placeholder

Method je americká značka, která vyrábí taktéž různé čističe, prostředky na praní a mytí nádobí. Všechny výrobky jsou veganské.

HomeSEVENTH Generation je americká značka, jedna z nejstarších a největších značek netoxické drogerie a biodrogerie na světě. Mezi výrobky této značky najdete čisticí prostředky, prostředky na praní i mytí nádobí, bělidla, sprchové gely, mýdla, dětskou kosmetiku, ale také třeba nebělené dětské pleny či hygienické prostředky.

Seznam všech značek prostředků pro domácnost a kosmetiky netestované na zvířatech najdete na www.netestovanonazviratech.cz.

Seznam obchodů, kde můžete tyto výrobky koupit, naleznete zde.

Podpořte prosím naši kampaň Za nahrazení pokusů na zvířatech! Můžete nám například zaslat DMS či se stát naším členem/členkou. Děkujeme!

Celou novinku včetně příloh naleznete zde: http://www.svobodazvirat.cz/novinky/na-ceskem-trhu-pribyly-tri-nove-znacky-prostredku-pro-domacnost-netestovanych-na-zviratech.htm

Info prevzaté z newslettra Svobody zvířat

4 Comments

  1. Super, lebo ja tiez skusam vyrazne obmedzit zivocisne produkty, aj ked idem na to postupne, lebo to asi nejde len tak zo dna na den, ale kazdopadne moj ciel je „skoroveganstvo“ 🙂 Mozno by si niekedy mohol zalozit clanok aj o welfare hospodarskych zvierat, nielen o mackach.

    Veve

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..