Jak mnozí z Vás asi vědí, v červnu se uskutečnila schůzka, na kterou ministr zemědělství Jurečka pozval zástupce neziskových organizací i veřejnosti. Kromě jiného přinesla schůzka příslib ministra Jurečky, že se do konce prázdnin sejde i s „druhou stranou“, tedy chovateli. Jak nám sdělil vedoucí Tiskového oddělení a tiskový mluvčí Ministerstva zemědělství Mgr. Hynek Jordán, chystá se pan ministr přednést téma na jednom z nejbližších zasedání Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. S  členy výboru se chystáme sejít osobně, nicméně potřebujeme i Vaši pomoc!

Využijte prosím této jedinečné příležitosti a pomozte nám téma tzv. kožešinových zvířat v Parlamentu udržet a přiblížit se zrušení kožešinových farem v ČR – oslovte prosím jednotlivé členy Zemědělského výboru a požadujte po nich, aby se přiklonili k zákazu chovu tzv. kožešinových zvířat. Vyjádřete svůj nesouhlas se zabíjením zvířat kvůli ozdobám či módním doplňkům. Prosíme, i když je téma velmi citlivé, buďte ve své konverzaci slušní.

E-mailové adresy na členy Zemědělského výboru najdete níže. Potřebujete-li asistenci, neváhejte se na nás prosím obrátit na e-mailu protisrsti@svobodazvirat.cz, případně se můžete nechat inspirovat tímto vzorovým dopisem (text e-mailu upravte podle toho, zda jste muž nebo žena a zda píšete poslanci nebo poslankyni). Nicméně osobní a originální e-maily budou mít jistě mnohem větší efekt! Děkujeme Vám!

Můžete se též připojit k události na Facebooku!

Více informací najdete na www.protisrsti.cz.

Ing. Jaroslav Faltýnek faltynekj@psp.cz
Ladislav Velebný velebnyl@psp.cz
Ing. Jan Volný volnyj@psp.cz
Ing. Pavel Kováčik kovacik@psp.cz
Bc. Zdeněk Syblík syblikz@psp.cz
Olga Havlová havlovao@psp.cz
Ing. Karel Tureček turecekk@psp.cz
Margita Balaštíková balastikovam@psp.cz
Ing. Petr Bendl bendlp@psp.cz
Ing. Vlastimil Gabrhel posta@psp.cz
Ing. Josef Kott kottj@psp.cz
Ing. Petr Kudela kudelap@psp.cz
Mgr. Herbert Pavera paverah@psp.cz
Ing. Marie Pěnčíková pencikovam@psp.cz
Ing. Josef Šenfeld senfeldj@psp.cz
Mgr. Dana Váhalová vahalovad@psp.cz
Ing. Josef Vozdecký vozdeckyj@psp.cz
Mgr. Jiří Zemánek zemanekj@psp.cz

Tyto e-maily můžete zkopírovat, vložit do adresního řádku e-mailového klienta a odeslat svoji prosbu všem poslancům (nebo jen některým):

faltynekj@psp.cz, velebnyl@psp.cz, volnyj@psp.cz, kovacik@psp.cz, syblikz@psp.cz, havlovao@psp.cz, turecekk@psp.cz, balastikovam@psp.cz, bendlp@psp.cz, posta@psp.cz, kottj@psp.cz, kudelap@psp.cz, paverah@psp.cz, pencikovam@psp.cz, senfeldj@psp.cz, vahalovad@psp.cz, vozdeckyj@psp.cz, zemanekj@psp.cz

 

Aktualizace 4. září 2015: po našich schůzkách a záplavě e-mailů podporovatelů nám poslanec Ing. Jaroslav Lobkowicz (TOP09) ve svém prohlášení napsal, že špatné chovy je třeba zakázat a zrušit. Jeho e-mail jsme ze seznamu vyškrtli a prosíme, abyste mu již nepsali. Jeho podporu máme…

 

Převzato z : http://www.svobodazvirat.cz/novinky/kozesiny-se-budou-projednavat-v-parlamentu-potrebujeme-vasi-pomoc.htm

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..