V pátek a v sobotu se konají v Plzni dvě akce, na kterých můžete přímo a konkrétně pomoct opuštěným kočkám.

První akce je charitativní výstava fotografií kočiček z našich depozit, která se uskuteční ve dnech 24. 10. 2014 (od 10 do 21 hodin) a  25. 10. 2014 (od 10 do 18 hodin) v iateliéru pana Romana Muchky v Perlové ulici č. 7 v Plzni.

Kočky a lidé kolem nich 2014 - foto z pozvánky

Cíl výstavy zůstává stejný jako u výstavy předchozí, tj. najít pro opuštěné kočky zobrazené na vystavených fotografiích nový domov, představit lidi, kteří se o tyto kočky starají a vzbudit zájem plzeňské veřejnosti o problematiku života opuštěných a týraných koček ve městě.

K původním 18 fotografiím Romana Muchky přibude dalších 22 v provedení pana Jindřicha Marka, na nichž budou nabídnuty k adopci nové přírůstky  z depozit.

Vernisáž proběhne 24. 10. 2014 od 19 hodin na výše zmíněné adrese. Mapku s odkazem na adresu ateliéru pana Romana Muchky naleznete zde.

Návštěvníci budou mít možnost si fotografie zakoupit. Výtěžek z prodeje fotografií bude použit na chod našich kočičích depozit  – na nákup krmiva a steliva a na úhradu veterinárního ošetření kočiček, pro které hledáme nové domovy.

Na tuto výstavu jste srdečně zváni, těšíme se na viděnou. 🙂

Pozvánka na výstavu:

Kočky a lidé kolem nich 2014 - pozvánka na charitativní výstavu fotografií

Druhá akce je 2. ročník benefičního koncertu nazvaného Koczcore vol. 2, jehož výtěžek bude věnován opuštěným kočičkám z depozit Sekce na ochranu koček při Svobodě zvířat v Plzni.

Na tento koncert tvrdší muziky, na který jste srdečně zváni, můžete pro opuštěné kočičky donést i krmivo, hračky či stelivo.

Koczcore vol. 2 - pozvánka na benefiční koncert na podporu opuštěných kočiček


Na podzim loňského roku, kdy se uskutečnil 
1. ročník této benefiční akce, výtěžek z koncertu činil 2018 Kč. Tyto finance byly použity na podporu plzeňských subjektů věnujícím se opuštěným kočkám, tj. Sekci na ochranu koček při Svobodě zvířat a o.s. Kočka mezi lidmi.

Podrobnější program a informace o účinkujících kapelách najdete na facebookové stránce této benefice.

Pozvánka na akci:

Koczcore vol. 2 - pozvánka na benefiční koncert na podporu opuštěných kočiček

Info prevzaté z newslettra Svobody zvířat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..