Vážení příznivci Svobody zvířat,

ráda bych Vás informovala o nové kampani Svobody zvířat Ukažte to vládě, kterou jsme dnes spustili.

Kampaň je založena na nových záběrech z českých kožešinových farem. Záběry ukazují zubožená a trpící zvířata, můžete na nich například spatřit norka se zbylým pahýlem ukousaného ocasu, napůl či zcela ochrnuté norky, zvířata žijící ve vlastních výkalech, zvířata bez vody, zraněná zvířata, lišky zoufale se snažící uniknout z klece atd.

Na webu www.ukaztetovlade.cz můžete zhlédnout krátký klip se záběry a zároveň velmi jednoduchým způsobem odeslat e-mail ministrovi zemědělství s žádostí o zákaz chovu tzv. kožešinových zvířat v ČR. Pomozte nám prosím a rozešlete informaci o webu mezi své známé a přátelé. Naskýtá se nám jedinečná příležitost, jak těmto zvířatům pomoci! Děkujeme.

Kampaň můžete podpořit i zasláním finančního příspěvku. Děkujeme!

Zároveň bych Vám ráda připomněla konání zítřejšího Dne bez kožešin, v rámci něhož pořádáme mezi 11. a 18. hodinou infostánek na náměstí Republiky v Praze. Na místě také budeme sbírat podpisy pod petici, rozdávat letáky a promítat záběry z farem. Na infostánku najdete i materiály k našim dalším kampaním, zboží z našeho E-shopu atd.

Děkujeme za pomoc a těšíme se na setkání!
S přáním hezkého dne

Lucie Moravcová

předsedkyně

Svoboda zvířat

Koterovská 84, Plzeň, 326 00

www.svobodazvirat.cz

Informácia prevzatá z newslettra Svobody zvířat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..