Během několika posledních měsíců se do projektu Obchod bez kožešin zapojilo hned několik nových společností – kromě italské konfekce pro děti iDo, Dodipetto a Sarabanda i velké německé obchodní řetězce jako Kaufland a Lidl.

Všechny Obchodníky bez kožešin najdete v právě aktualizovaném tištěném letáčku nebo na webových stránkách www.obchodbezkozesin.cz. Máte-li o letáčky zájem, napište si o ně prosím na e-mail info@protisrsti.cz. Rádi Vám je zdarma zašleme.

Do projektu Obchod bez kožešin je nyní zapojeno přes 300 značek z celého světa. Patří mezi ně například H&M, Zara, Vero Moda, the Otto Group, s.Oliver nebo C&A. Cílem tohoto mezinárodního projektu je podpora bezkožešinové módy od jejího návrhu až po prodej zákazníkovi.

Kožešinová móda je v současnosti odvětvím, pro které je ročně usmrceno na 90 milionů zvířat – nejčastěji jsou to norci, lišky a činčily chované na farmách, nicméně zvířata jsou kvůli kožešinám lovena i ve volné přírodě.

Více informací najdete na www.obchodbezkozesin.cz.

Přejete si i Vy nakupovat v obchodech bez kožešin? – Přidejte se k naší facebookové stránce Obchod bez kožešin!

Logo Obchodu bez kožešin

Celou novinku včetně příloh naleznete zde: http://www.svobodazvirat.cz/novinky/program-obchod-bez-kozesin-se-uspesne-rozrusta.htm

Info prevzaté z newslettra Svobody zvířat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..