Neskutočné veci sa na svete dejú a ľudská krutosť zjavne nemá hraníc. O tom že na jedálniček človeka sa dostávajú i domáci maznáčikovia ako sú napríklad psy sa vie už dlho. Našťastie v našich končinách to nie je majoritou akceptované ako zdroj obživy, narozdiel od niektorých ázijských krajín.
Nie je to tak dávno, čo som písal o mužovi, ktorý údajne pojedal mačky. Dnes prinášam ďalšiu otrasnú správu, ktorá sa dotýka mačiek. V Anglicku, kde sú asi najobľúbenejším domácim zvieratkom, a kde je bežné, že sa potulujú po okolí svojho domova, vyčíňa sériový vrah.

V mestečku Sommerset za posledné štyri roky zabil už 34 mačiek. Ako návnadu používa kuracie mäso a ako jed nemrznúcu zmes. Totožnosť vraha nebola doposiaľ odhalená a rovnako sa ani nevie, aký je jeho motív. To, že mačky zjavne nenávidí, je však každému jasné.

Zjavne vyšinutý psychopat je tak stále na slobode a beztrestne sa pohybuje medzi ľuďmi. Ktovie, čo sa odohráva v jeho chorej mysli a čo plánuje.
Úprimne dúfam, že spravodlivosti bude učinené zadosť a dotyčný sociopat bude čo najskôr odhalený a zavretý na psychiatrii či vo väzbe.

Zdroj informácie nájdete tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..