Mačky milujeme, inšpirujeme sa nimi a aj využívame ich krásu, noblesu či inteligenciu. Kde? No predsa v reklamných spotoch.  Za posledné obdobie som našiel pár nových reklamných kampaní, kde vystupujú naše vznešené micinky. Je to neskutočná krása. Vždy sa tomu poteším, hoc predmet reklamy mi je slušne povedané v podstate  ukradnutý. 🙂 Hlavné je, že tam vystupujú mačky! Som v podstate skromný chlapec.

Ako ale vidíte, marketingové posolstvo šírim ďalej 🙂 zdieľam tieto reklamy a pomáham tým zvýšiť povedomie o danej značke alebo produkte. Hoc to rozhodne nie je mojím zámerom, ani úmyslom.

Už tri takéto krásne micinky mi sedia na zrkadle v chodbe. Tá vpredu je zatiaľ posledná. Podobne ako predošlé aj tieto sa objavili v schránke. Mačičku číslo 3 mi ale priniesli kamaráti, lebo vedia, že by som ju chcel. 🙂 U mňa sa roznos týchto letákov zjavne nekonal. GE Money Bank má už tretiu sezónu ako maskota tohto vyumelkovaného kocúrika a zjavne sú s nim spokojní oni i klienti.

 

Silné auto a krásna mačka s tieňom veľkej šelmy. To je reklamná kampaň na automobil Land Rover – viac ale neprezradím, keďže nemčina nie je moja silná stránka 🙂

No a na záver to najkrajšie, kde jasne srší emócia krásy, lásky,  nežnosti a jemnosti. Parfum  presne ako mačička, noblesný, dokonalý, jemný a príjemný, už len pomojkať. /mimochodom prvý od MiuMiu/

 

Podobné príspevky:

Cara Delevigne a jej leví prst ozdobou novej kampane

Nike natočil reklamu na žrádlo pro kočky

Ďalšia reklamná kampaň s mickou – Velux strešné okná

Katy Perry vyhlásila Royal Revolution s čiernou mačkou

Čierna mačka nosí smolu a preto je v reklame na poistenie

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..