Kastrácia a sterilizácia mačiek je pomerne jednoduchý a dobre zvládaný zákrok, ktorý uľahčí život vašim miláčikom aj vám. Mačičky odbremení od vyčerpávajúcej ruje, kocúrov od značkovania a bitiek, a vonkajšie micinky od túlania. Rovnako sa tak zabráni nechcenej produkcii mačiat, ktorým nie je možné nájsť domov a poskytnúť im adekvátnu starostlivosť. Okrem predsudkov býva častým argumentom prečo nekastrovať i cena zákroku.
Včera som náhodou natrafil na stránku veterinárnej kliniky VetPoint v Bratislave, ktorá vymyslela zaujímajú letnú akciu pod názvom: JÚN-MESIAC PREVENTÍVNEJ CHIRURGIE VO VetPoint-e, v rámci ktorej poskytuje 20% zľavu na kastráciu/sterilizáciu.

Času už síce nie je veľa, ale 30. júna je až v sobotu, takže tí, čo majú doma nekastrované micinky by sa mali poponáhľať s objednávkou. 🙂

Tú sú podrobnejšie informácie o akcii zo stránky veterinárnej kliniky.

Vážení majitelia/chovatelia psov/mačiek/fretiek a králikov. Radi by sme Vám touto cestou dali do pozornosti zaujímavú ponuku. Počas celého mesiaca jún Vám poskytujeme 20% zľavu na kastráciu/sterilizáciu vyššie menovaných druhov domácich miláčikov. Uvedená zľava je poskytnutá na celý operačný balík- t.j. veterinárne úkony a spotrebný materiál.

V prípade psov operačný balík zahŕňa:
predoperačné klinické vyšetrenie, kanyláciu, odber a vyšetrenie krvi (7biochemických parametrov + hematologické vyšetrenie), anestézia celková inhalačná, kastrácia/sterilizácia samca/samice, použitý operačný materiál, pooperačná starostlivosť v našich hospitalizačných kapacitách.
Pri mačkách/fretkách a králikoch operačný balík zahŕňa: predoperačné klinické vyšetrenie, (voliteľný odber a vyšetrenie krvi- 7 biochemických parametrov + hematologické vyšetrenie), anestézia celková injekčná s monitoringom, kastrácia/sterilizácia samca/samice, použitý operačný materiál, pooperačná starostlivosť v našich hospitalizačných kapacitách.
Zároveň Vám radi poradíme vhodnú diétu pre Vaše zvieratko po sterilizácii/kastrácii s 10% zľavou.

Zdroj informácie tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..