Nový mesiac je tu a s ním aj jeseň a tiež obľúbený magazín pre laickú a odbornú verejnosť Pes a mačka. jeseň je moje úplne najobľúbenejšie ročné obdobie. Mrzí ma len fakt, že doba jej vlády sa skracuje, kalendárne nie, ale počasím. Človek sa ani nenazdá a už je zima. Vo výkladoch niektorých obchodov už teraz vidieť vianočnú výzdobu.

Je to ako keby nebola pre ľudí dôležitá a pritom je to tak krásne a zaujímavá. Milujem tu jej premenlivosť, farebnosť a zdanlivú melanchóliu, ktorá je ale skutočne len zdanlivá. jeseň je prekrásna len sa musíte snažiť odpútať od toho, že často prší a je hmlisto. No to k tomu patrí.  Ja by som nemenil nič!

K jeseni už patrí aj to, že nie som tak často vonku, v prírode, končím so sezónou hikingu  niekedy v októbri, pretože zima mi už nedovolí. Tento rok som ale začal behávať a tak chcem pokračovať aj na jeseň, i v zime a celkovo už v každom ročnom období a počasí.  Je ale vždy pekné sa potom vrátiť domov, do tepla a vziať si niečo príjemné na čítanie a oddýchnuť si zrelaxovať sa.  Práve v takéto momenty siahnem na magazín Pes a mačka, ktorá je stálicou  u nás doma. Dozvedieť sa niečo nové a zaujímavé o mačkách ako od laikov tak i odborníkov je pre mňa nesmierne lákadlo.

A čo pre vás? Už máte nové číslo?

magazín pes a mačka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..