Som veľmi šťastný, že mám tento blog, ktorý už čoskoro oslávi svoje 5. narodeniny. Rovnako si cením spolupráce s mesačníkom Pes a mačka, kde už rovnako 5. rok vychádzajú moje chovateľské príspevky. Veľmi ma napĺňala aj spolupráca so serverom macka.sk, kde som tiež mal možnosť, takmer dva roky, podeliť sa o svoje skúsenosti a názory. Každý nový projekt, ktorý sa týka chovateľstva mačiek je pre mňa veľkou výzvou, ktorú veľmi rád prijímam.

Slovenská čast retailovej siete SuperZOO s chovateľskými potrebami rozbehla projekt garantov pre jednotlivé skupiny zvierat. Miesto odborného garanta pre chov mačiek ponúkli mne a ja som ho s radosťou prijal. V praxi to znamená, že budem písať články o chove mačiek na ich web a magazín a prostredníctvom aplikácie TRELLO budem k dispozícii jej zamestnancom pre ich otázky, ktoré sa týkajú mačiek. Fungujeme takto už viac ako mesiac a ide to zatiaľ výborne.

 

Môj profil a prvé články nájdete tu.

 

 

Veľmi ĎAKUJEM všetkým Vám, ktorý celé tie roky čítate tento blog, navštevujete a sledujete naše sociálne siete a podporujete nás. Mne sa tým splnil sen a úprimne dúfam, že tým pomáham aj zlepšiť podmienky života mačiek.

 

 

ĎAKUJEME!

Kajo & BLRA

 

 

Podobné príspevky:

wildscats.com známy už aj v Českej republike – napísali o nás Naše kočky

Aktualizácia sociálnych sietí WildCats

WEB: Každý štvrtok sa pozerieme do minulosti

Informačný portál wildscats.com oslavuje svoje štvrté narodeniny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..