V Británii sa malému mačiatku menom Scampi podarilo dostať do práčky aj so špinavým prádlom. Ako? Mača, asi ako všetky, sa intenzívne hralo, panička si pripravovalo všetko pre spustenie pracieho cyklu a nepozornosťou sa stalo, že v bubne skončilo i mača a nielen prádlo. Panička po chvíli mačiatko hľadala a keď nenachádzala, logicky sa rozbehla k praciemu zariadeniu, kde cez sklenené dvere svoju chlpatú ratolesť uvidela.

Majiteľka neváhala, prací cyklus ihneď ukončila. Išlo však o práčku s predným dverami, takže sa muselo následne čakať na vypustenie horúcej vody. Neuveriteľne hrozivá predstava. Neviem, čo by som urobil ja. Práčka by to asi neprežila. Majiteľka sa teda musela bezmocne pozerať ako sa jej malý kocúrik topí a bojuje o život. 🙁

Keď sa finálne podarilo mača konečne vyslobodiť, malo na mále. Ešte však dýchalo a majiteľka ihneď bežala na veterinárnu kliniku. Kocúrika sa podarilo zachrániť, mal obrovské šťastie! Stačila by minútka navyše a mohlo byť všetko inak.
Photobucket
Neuveriteľná príhoda. Rozhodne treba mať vždy na pamäti, že mačiatka(a nielen mačiatka) sú veľmi nezbedné, hravé, šikovné a hlavne zvedavé. Stačí minútka nepozornosti a môže dôjsť k tragédii. Nehody sa však stávajú, no nie každá má takýto šťastný koniec. Preto buďme skutočne opatrní a dôslední a svojich chlpáčikov si strážme. Viac o tom, ako zabezpečiť byt pre príchod mačiatka do domácnosti sa dočítate tu.

Zdrojový dokument informácií nájdete tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..