Obetovať sa pre druhých je odrazom šľachetnosti, lásky a čistého srdca. Zvlášť ak sa človek obetuje pre tých, ktorí nie sú schopní sa o seba sami postarať a pomoc potrebujú a to nie je práve malú. Sher Polvinale je anjel strážny  chorých, starých a opustených psíkov a mačiek, ktorým vybudovala útočisko u seba doma.

Američanka sa nevedela zmieriť s tým, že starnúce domáce zvieratká končia na ulici alebo v útulkoch, bez nehy, lásky a potrebnej zdravotnej starostlivosti. Začala, spolu so svojím mužom, ich tak brať k sebe domov a poskytovať im ľudskú i veterinárnu starostlivosť a to vo všetkej dôstojnosti. Jej aktivita sa preniesla do hlavnej náplne a dnes vedie  sama svoj útulok Domov so srdcom / House with a heart. V domácnosti jej pomáhajú dobrovoľníci a svoju prácu robí vďaka sponzorských darom.

Nikdy nepochopím a ani nechcem pochopiť, že sa niekto po rokoch vzdá svojho člena domácnosti len preto, že už nevyskočí na gauč, oslepne, či ohluchne. Viac to asi komentovať ani rozvádzať nechcem.

Obdivujem všetkých, ktorí dokážu niečo také. Je to neuveriteľné!

Viac informácií nájdete tu: housewithaheart.com

 

 

 

Podobné príspevky:

Mladá motocyklista riskovala, aby zachránila mačiatko uprostred križovatky

Zohavené mačiatko zachránilo z ulice len 7-ročné dievčatko

Nahliadnite do útulku, kde žije viac ako 700 mačiek

The Cat House On The Kings – viac ako tisíc mačiek v rodinnom dome

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..