Nie je to tak dávno, čo vyšla kniha Famous Faces plná krasnych fotografií. Na nich vystupujú mačky a psy, ktorí svojou vizážou a stylingom pripomínajú známe osobnosti svetového umenia, športu, hudby či filmu. Nápad skvelý, prevedenie výborné a úspech na seba nenechal dlho čakať.

Samozrejme, ak je niečo úspešné, treba to napodobniť a pokúsiť sa z toho niečo málo vytrieskať. 🙂 Nie vždy samozrejme, ale v našich končinách to býva zvykom.
Na jednom zvieracom webe, ktorý pravidelne navštevujem som však objavil sériu fotiek, na ktorých pózujú známe mužské tváre šoubiznisu a ku každej je priradený mačací dvojník. Je to naozaj vtipné. 🙂
Kto má záujem, fotky nájde za odkazom tu.

2 Comments

 1. Dobrý deň.
  veľmi rád by som vedel prečo mi nechcete schváliť ani jedno foto do profilu ktoré som tam doteraz dával. Už si ma aj tak mýlili s akýmsi pžiarnikom , záchranárom , neviem ešte s kým zo Slovenska. Neviem prečo tie naťahovačky ? každý človek má na svete svojich dvojníkov. vy určite tiež.
  Ďakujem za pochopenie. Pekný deň.

  Miroslav Kovásch
  1. Zdravím Vás,
   vašu fotku nik nezamietol. takáto možnosť pre vytvorenie profilu a nahranie fotky jednoducho nie je prístupná. je možné, že v budúcnosti s ak tomu dopracujem a vytvorím klasické diskusné fórum, ale zatiaľ o tom neuvažujem.
   Každopádne ďakujem za podnet a prajem nádherný horúci deň!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..