My cat from hell – Moja mačka z pekla má za sebou už štyri série

Nie je veľa televíznych programov, ktoré by sa venovali zvieratkám a už vôbec nie mačkám. Stanica Animal Planet je žiariacou hviezdou na televíznom nebi v tomto smere. Jedným z viacerých obľúbených programov a navyše i divácky veľmi úspešných, je My cat from hell – Moja mačka z pekla.

Ide o dokumentárny cyklus s prvkami reality show v rámci ktorého Jackson Galaxy, etológ a odborník na problémové správanie mačiek, navštevuje svojich klientov priamo u nich doma a rieši ich mačacie problémy. Od nečistotnosti, cez problémové zoznamovania, ničenie nábytku a zariadenia, agresiu až po apatiu. Každý prípad je iný a pre diváka je nesmierne zaujímavé ako prebieha diagnostika, návrh riešenia a riešenie samotné. Každý sa tu môže skutočne veľa naučiť i keď práve jeho mačka nemusí vykazovať žiadne črty problémového správania.

Program My cat from Hell sa vysiela od 14. mája 2011 a má za sebou už štyri sezóny. Posledná mala premiéru počas leta 2013 a obsahovala až 17 častí. Spoločne ch bolo zatiaľ spracovaných a odvysielaných 35. Seriál o mačacích problémoch je veľkým hitom a len v USA si si ho pozrie okolo 1 mil divákov. Piata séria bude mať rovnako vyšší počet častí a to 16 a vysielať sa bude začiatkom roka 2014.

Viaceré časti si môžete pozrieť aj na youtube.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.