WildCats už radí aj českým mačkárom v magazíne Naše kočky

WildCats je svet mačiek, kocúrov a mačiatok. Je to web pre vás, milovníkov mačiek. Chce vám pomáhať, radiť a vylepšovať vaše chovateľské skúsenosti, aby sa vzájomný vzťah človeka a mačky prehlboval a bol obojstranne prospešný.

Ja a moje mačky sa snažíme o to, aby sme šírili naše spoločné skúsenosti a životné zážitky medzi tých, ktorí im budú načúvať a možno im aj pomôžu alebo ich budú inšpirovať. Preto sa vždy teším z každej novej možnosti, ako osloviť mačkárov a zdieľať s nimi svoje skúsenosti z chovu mačiek.

magazín, mésičník, naše kočky

O to viac som nadšený z toho , že v čísle 12/2017 najúspešnejšieho českého magazínu pre milovníkov mačiek, Naše kočky, vyšiel môj prvý článok. Mám tak jedinečnú možnosť aktívnejšie osloviť aj  českú verejnosť. Patrilo by sa, keďže už dlhšie žijeme s BLRA práve v Prahe. 🙂

Som rád, že okrem blogu, publikujem články už dlhé roky aj v slovenskom magazíne Pes a mačka a v magazíne SuperZOO a teraz sa k tomu pridáva i český mesačník Naše kočky. Ďakujem všetkým, ktorí milujete mačky a radi sa o nich porozprávate, prečítate si niečo  a možno aj sami skúsite niečo zmeniť, vylepšiť. To je ten jediný dôvod, prečo toto všetko robím. Nie sú za tým peniaze, ani reklamy. Tento blog bol, je a bude marketingovo nepoškvrnený. A to ho v mojich očiach profesionálneho online marketéra robí jedinečným rovnako ako sú aj mačky.

 

Kajo

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.